Гендерний портрет Дніпропетровської області

Authors
Дніпропетровський державний університет внутрішних справ
UKR: Гендерний портрет Дніпропетровської області – це аналітична збірка, що включає актуальну соціально-демографічну статистику та особливості таких груп, як жінки і чоловіки. Зібрана інформація відтворює демографічні характеристики регіону та включає достовірні показники у таких сферах як політика та публічне управління, громадсько-політичне (суспільне) життя, зайнятість населення та рівень безробіття, охорона здоров’я, освіта, соціальний захист населення, статистика представництва жінок і чоловіків у правоохоронних органах. У збірці наведено результати унікальних міжнародних досліджень. Її перевагою є розроблені гендерними експертами узагальнення, висновки та рекомендації, які суттєво спрощують використання статистичних даних у нормотворчості, правозастосуванні, стратегічному плануванні та управлінні, освітній і науковій діяльності тощо. Видання розраховано на експертне середовище, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, науковців, освітян та здобувачів освіти, а також усіх тих, хто цікавиться проблематикою гендерної рівності в суспільстві та Дніпропетровському регіоні.
ENG: The Gender Portrait of Dnipropetrovska oblast is an analytical collection that includes up-to-date socio-demographic statistics and features of such groups as women and men. The collected information reflects the demographic characteristics of the region and includes reliable indicators in such areas as politics and public administration, social and political life, employment and unemployment, healthcare, education, social protection population, statistics on the representation of women and men in law enforcement agencies. The collection contains contains the results of unique international research. Its advantage is the generalisations and conclusions developed by gender generalisations, conclusions and recommendations developed by gender experts, which greatly simplify the use of statistics in lawmaking, law enforcement, strategic planning and management, education and research, etc. The publication is intended for the expert community, representatives of state authorities and local self-government bodies, civil society institutions, scientists, educators and students, as well as all those interested in gender equality in society and the Dnipro region.
соціально-демографічна статистика, жінки, чоловіки, громадсько-політичне життя, зайнятість, рівень безробіття, соціальний захист, охорона здоров’я, освіта, Дніпропетровська область, socio-demographic statistics, women, men, social and political life, employment, unemployment rate, social protection, health care, education, Dnipro region, КЕМ
Гендерний портрет Дніпропетровської області : наук.-практ. вид. (жовтень 2020 р.) / уклад. Гиренко Л. А., Наливайко Л. Р., Вакулич М. М., Добробог Л. М., Комих Н. Г., Марценюк Л. В. [та ін.] ; за заг. ред. Л. Р. Наливайко. Дніпро : ДДУВС, 2020. 94 с. ISBN 978-617-7665-92-1.