Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Об'єктом дослідження дипломного проекту є використання сучасних технологій при проектуванні чи модернізації локальних обчислювальних мереж. Метою роботи є розробка рекомендацій щодо оптимізації та модернізації локальної обчислювальної мережі кафедри «Електронні обчислювальні машини». Робота складається з вступу, п’яти основних розділів, висновку та списку використаних джерел. В першому розділі наведено аналіз існуючої структури локальної мережі кафедри. В другому розділі проведено огляд нових технологій та можливості їх впровадження до мережі. В третьому розділі надано пропозиції щодо вдосконалення архітектури локальної мережі. Проведено налаштування встановленого нового мережевого обладнання. В четвертому розділі надано обґрунтування та вибір платформи, а також описано її налаштування для організації хмарного сховища у локальній мережі кафедри. В п’ятому розділі розглянуто питання охорони праці та безпеки в надзвичайних ситуаціях. У висновках сформульовано основні результати дипломної роботи. Отриманні результати роботи можуть бути використанні при проектуванні чи модернізації локальної обчислювальної мережі. Надані рекомендацій дозволять, при використанні невеликих вкладень, підвищити ефективність використання локальної мережі, збільшити рівень її безпеки та зручність адміністрування.
ENG: The object of study of the diploma project is the use of modern technologies in the design or modernization of local area networks. The work consists of an introduction, five main sections, a conclusion and a list of sources used. The first section presents an analysis of the existing structure of the local network of the department. The second section provides an overview of new technologies and the possibility of their implementation in the network. The third section provides suggestions for improving the architecture of the local network. Installation of the installed new network equipment is carried out. The fourth section provides a rationale and choice of platform, as well as describes its settings for the organization of cloud storage in the local network of the department. The fifth chapter deals with health and safety in emergencies. The main results of the work are formulated in the conclusions. The obtained results can be used in the design or modernization of a local area network. The provided recommendations will allow, with the use of small investments, to increase the efficiency of the local network, increase its security and ease of administration.
локальна мережа, бездротові технології, хмарні сховища, програмне забезпечення, local network, wireless technologies, cloud storage, software, LAN, VLAN, WI-FI, CISCO, ВКР, КЕОМ
Чернов Д. В. Дослідження можливостей використання нових технологій при побудові локальної мережі кафедри ЕОМ : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 123 – Комп’ютерна інженерія / наук. керівник І. В. Жуковицький ; Укр. держ. ун-т науки і техногогій. Дніпро, 2021. 62 с.