Організація системи керування виробничою безпекою. Частина 2

UKR: У другій частині навчального посібника викладено основні положення міжнародних стандартів ISO 31000 та ISO 31010. Розглянуті методи оцінки ризиків для організації охорони праці на підприємстві, питання пожежної безпеки на підприємстві, безпека виробничого обладнання та технологічних процесів та безпека при використанні комп’ютерної техніки. Призначений для студентів спеціальності 136 – Металургія, 101 – Екологія, а також для студентів та викладачів закладів вищої освіти усіх спеціальностей.
С.Суліменко: ORCID 0000-0001-5755-3093
навчальний посібник, охорона праці, управління ризиками, міжнародний стандарт, ISO, пожежна безпека, безпека обладнання, безпека технологічних процесів, безпека комп'ютерної техніки, КЕТтаОП
Суліменко С. Є., Матухно О. В., Кравцов С. В., Сухарева М. В., Мешкова А. Г. Організація системи керування виробничою безпекою. Частина 2 : навчальний посібник. Дніпро : НМетАУ, 2021 87 с.