Пристрій для контролю положення гостряка стрілочного переводу (патент 61688)

ДП "Український інститут промислової власності", м. Київ
UA: Пристрій для контролю положення гостряка стрілочного переводу містить автогенератор з блоками змінної ємності, підключений до змішувача з гетеродином, вихід якого через підсилювач високої частоти, полосові фільтри та обмежувачі з'єднаний з двома частотними детекторами, виходи яких через підсилювачі низької частоти, тригери Шмідта, підключені до блоків індикації крайніх положень гостряка. Блок змінної ємності автогенератора жорстко зв'язаний з гостряком стрілочного переводу, а на виходах частотних детекторів додатково підключені підсилювачі низької частоти і тригери Шмідта, з'єднані з блоками індикації крайніх положень гостряка стрілочного переводу.
RU: Устройство для контроля положения остряка стрелочного перевода содержит автогенератор с блоками переменной емкости, подключенный к смесителю с гетеродином, выход которого через усилитель высокой частоты, полосовые фильтры и ограничители соединен с двумя частотными детекторами, выходы которых через усилители низкой частоты, триггеры Шмидта, подключены к блокам индикации крайних положений остряка. Блок переменной емкости автогенератора жестко связан с остряком стрелочного перевода, а на выходах частотных детекторов дополнительно подключены усилители низкой частоты и триггеры Шмидта, соединенные с блоками индикации крайних положений остряка стрелочного перевода.
EN: A device for control of position of points tongue contains an active oscillator with blocks of variable capacity connected to mixer with oscillator which output through the amplifier of high frequency, band-pass filters and limiters is connected to two frequency difference detectors which outputs through amplifiers of low frequency, Schmidt's triggers are connected to display units of extreme positions of the points tongue. The block of variable capacity of the oscillator is rigidly connected to the points tongue, and on outputs of frequency difference detectors are additionally connected amplifiers of low frequency and Schmidt's triggers connected with display units of extreme positions of tongue contains.
МПК B61L 7/00, залізнична автоматика і телемеханіка, гостряк стрілочного переводу, дистанційний контроль, патент, КАТЗ
Пристрій для контролю положення гостряка стрілочного переводу: пат. 61688 Україна: МПК B61L 7/00. № 2003032702; заявл. 28.03.2003; опубл. 17.11.2003, Бюл. № 11. 2 с.