Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: У роботі розглянуто особливості процесу пошуку електронних ресурсів відкритого доступу з метою комплектування фонду сучасної бібліотеки ЗВО в умовах карантину на прикладі діяльності науково-технічної бібліотеки Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна (ДНУЗТ). Пріоритетним напрямом роботи є використання власних і зовнішніх електронних ресурсів для покращення інформаційного забезпечення навчального процесу, в тому числі, дистанційного.
EN: The paper describes the features of the process of search for open access electronic resources for the purpose of fund acquisition of modern university library in the conditions of quarantine using the example of the Scientific and Technical Library of Dnipro National University of Railway Transport named after Academician V. Lazaryan (DNURT). The priority area of work is the use of our own and external electronic resources to improve the information support of the educational process, including distance learning.
університетська бібліотека, ДНУЗТ, комплектування фондів, електронні ресурси, репозитарій, відкритий доступ, користувачі інформації, university library, DNURT, acquisition, electronic resources, repository, open access, information users, НТБ
Слищенко Т. А., Іванова Т. Д. Пошук електронних ресурсів відкритого доступу в світовому інформаційному просторі (з досвіду роботи бібліотеки Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна). University Library at a New Stage of Social Communications Development : тези доп. V Міжнар. наук.-практ. конф., (м. Дніпро, 8–9 жовт. 2020 р.). Дніпро, 2020. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library2020/paper/view/22176/11374.