Семантика образу головного героя у романі Маркуса Зусака «Глиняний міст»

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Магістерська дисертація виконана на 103 сторінках, з них основного тексту – 81 сторінка. Список використаної літератури охоплює 71 позицію (у тому числі 56 іноземними мовами). У дисертації досліджуються образ головного героя у романі Маркуса Зусака «Глиняний міст», його семантичне наповнення, еволюцію та репрезентацію у контексті сюжетних подій. Мета дослідження – комплексний аналіз особливостей відображення семантики образу головного героя у романі Маркуса Зусака «Глиняний міст». Окрему увагу звернено на специфіку використання різноманітних стилістичних засобів для створення художніх образів, адже такий підхід дозволяє зрозуміти, за допомогою яких засобів автору вдається досягти найбільшого впливу на читача. Методи дослідження – метод суцільної вибірки, описовий метод у комбінації з прийомами спостереження та узагальнення, метод стилістичного аналізу, загальнонаукові методи: спостереження, опис, систематизація, індукція, дедукція та емпірико-теоретичні: аналіз, синтез.
ENG: The total volume is 103 pages, the main text is 81 pages. The bibliography has71 items, including15 in Cyrillic, 56 in Latin. The relevance of the study is framed by a special scope of semantic focus on the literary image and interpretation of the protagonist and the purpose of their usage in the modern text. Without regard for the interest of the scientists to Markus Zusak’s literary works, until now the novel Bridge of Clay has not yet become an object of scientific research through the prism of the semantics of the protagonist’s image. Object of the diploma paper is the image of the main character in Markus Zusak’s novel Bridge of Clay, its semantic content, evolution and representation in the context of plot events. The purpose of the study is is a comprehensive analysis of the main character in the novel Bridge of Clay by Markus Zusak.
Маркус Зусак, «Глиняний міст», головний герой, ідеальний хаос, відносини, час, символ, Markus Zusak, Bridge of Clay, main character, perfect chaos, relationship, time, symbol, ВКР, КФП
Одушенко М. Д. Семантика образу головного героя у романі Маркуса Зусака «Глиняний міст» : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 035 – філологія / наук. керівник О. А. Боговик ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2022. 103 с.