Роль соціального підприємництва в трансформації українського суспільства

ОКВНЗ "ІП "Стратегія", м. Жовті води, Україна
UKR: Дослідження спрямовано на визначення ролі соціального підприємництва в трансформації українського суспільства.
ENG: The research aims to determine the role of social entrepreneurship in transforming Ukrainian society.
І. Гордєєва: ORCID 0000-0002-2019-2527
соціальне підприємництво, проєктна діяльність, social entrepreneurship, project activities, КУПББМ
Гордєєва І. О. Роль соціального підприємництва в трансформації українського суспільства. Економіка і управління в умовах глобалізації: методологія та практика : тез. доп. V Регіональна наук.-практ. конфер. студентів, аспірантів та молодих вчених (10 листопада 2016 р.). Обласн. комунал. ВНЗ "Інститут підприємництва "Стратегія". Жовті Води, 2016. С. 48–50. DOI: 10.5281/zenodo.7881670.