Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: В роботі надано аналіз актуалізації книжкового фонду бібліотеки на сучасному етапі. Розглянуті питання вилучення літератури з фонду, та іі списання, створенню електронної бібліотеки, роботі з відкритими освітніми ресурсами.
ENG: The work provides an analysis of the updating of the library's book collection at the current stage. Issues of removing literature from the fund and writing off, creating an electronic library, working with open educational resources were considered.
О. Petrenko: ORCID 0000-0003-4312-6458
бібліотека УДУНТ, книжковий фонд, списання літератури, електронна бібліотека, library USUST, book fund, writing off literature, electronic library, НБ
Петренко О. А., Сідорчик О. В. Актуалізація бібліотечних фондів: з досвіду роботи Наукової бібліотеки Українського державного університету науки і технологій. University Library at a New Stage of Social Communications Development : матеріали VІI Міжнар. конф., (м. Дніпро, 06.10–07.10.2022 р.). Дніпро, 2022. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library_2022/paper/view/26758/15257.