Проект «Polska dla bibliotekarzy»: на шляху до євроінтеграції

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: Стаття присвячена співробітництву бібліотек різних форм підпорядкування. Автор розглядає міжсекторальні зв’язки між публічною бібліотекою (Дніпровська Центральна міська бібліотека) та науковими бібліотеками ВНЗ м. Дніпро, а саме: участь 16 працівників бібліотек у проекті «Polska dla bibliotekarzy». Метою проекту є навчити учасників ефективно користуватися польською мовою як на побутовому рівні, так і для професійного спілкування, що має розширити можливості для професійного зростання та налагодження міжнародних ділових та культурних зв’язків.
RU: Статья посвящена сотрудничеству библиотек различных форм подчинения. Автор рассматривает межсекторальные связи между публичной библиотекой (Днепровская Центральная городская библиотека) и научными библиотеками вузов г. Днепр, а именно: участие 16 библиотекарей в проекте «Polska dla bibliotekarzy». Цель проекта – научить участников эффективно использовать польский язык, как на бытовом уровне, так и для профессионального общения, что должно расширить возможности профессионального роста и способствовать установлению международных деловых и культурных связей.
EN: The article is dedicated to collaboration of libraries of different forms of subordination. The author examines intersectoral links between the public library (the Dnipro Central City Library) and scientific libraries of some institutions of higher education, namely the participation of 16 librarians in the project “Polska dla bibliotekarzy”. The project aims to teach participants to use Polish effectively for everyday and professional communication, which should expand opportunities for professional growth and establishment of international business and cultural ties.
О. Степанюк: ORCID 0000-0003-3407-0077
бібліотеки, інтеграція, комунікація, лінгвістична компетенція, професійний розвиток, польська мова, проект, библиотеки, интеграция, коммуникация, лингвистическая компетенция, профессиональное развитие, польский язык, libraries, integration, communication, linguistic competence, professional development, Polish language, project
Степанюк, О. Л. Проект «Polska dla bibliotekarzy»: на шляху до євроінтеграції [Електронний ресурс] / О. Л. Степанюк // Бібліотека університету на новому етапі розвитку соціальних комунікацій : матеріали ІІІ междунар. наук.-практ. конф., 1–2 груд. 2016 р. / М-во освіти і науки України, Дніпропетр. нац. ун-т зал. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. – Дніпро, 2016. – DOI: https://dx.doi.org/10.6084/m9.figshare.4265195.