Практичний курс основної іноземної мови (англійської). Навчальний посібник з аналітичного читання для студентів філологічних спеціальностей закладів вищої освіти «Fahrenheit 451 by Ray Bradbury»

ПП Кулик В. В.
UKR: У навчально-методичному посібнику з аналітичного читання для студентів філологічних спеціальностей представлено футуристичний роман утопію «451 градус за Фаренгейтом» англійського письменника Рея Бредбері. Видання складено з метою розвитку навичок і вмінь мовленнєвої діяльності з англійської мови на заняттях з домашнього читання для студентів II та III курсів спеціальності «Філологія та переклад». Завданням посібника є подальше удосконалення студентами навичок лінгвістично-літературного аналізу тексту. Навчально-методичний посібник складається з 16 розділів і містить вступ, список стилістичних засобів, схему комплексного лінгвістично-літературного аналізу художнього тексту. Запропонована технологія роботи з художнім текстом спрямована на формування усіх основних компонентів комунікативної компетенції: мовного, мовленнєвого, соціокультурного. Посібник складається з оригінального тексту роману, блоку питань і тестів для перевірки розуміння прочитаного , лексичних вправ, завдань для обговорення тексту.
О. Боговик: ORCID: 0000-0003-4315-2154
навчальний посібник, текст, англійська мова, аналітичне читання, лінгвістично-літературний аналіз, комунікативна компетенція, КФП
Боговик О. А. Практичний курс основної іноземної мови (англійської) : навч. посіб. з аналітичного читання для студентів філологічних спеціальностей закладів вищої освіти «Fahrenheit 451 by Ray Bradbury». Дніпро : ПП Кулик В. В., 2021. 121 с. Наводиться фрагмент тексту.