Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: У статті йдеться про те, що оволодіння українською мовою іноземними студентами передбачає засвоєння певної суми знань про культуру, менталітет українського народу. Сучасна наукова бібліотека університету може допомогти іноземним студентам зрозуміти події української історії, традиції і звичаї українців. Інформація, отримана із бібліотечних джерел, може бути корисною для опанування фахових дисциплін.
EN: The article states that mastering the Ukrainian language by foreign students involves the acquisition of a certain amount of knowledge about the culture and mentality of the Ukrainian people. The modern scientific library of the university can help foreign students to understand the events of Ukrainian history, traditions and customs of Ukrainians. Information obtained from library sources can be useful for mastering professional disciplines.
бібліотека, аграрний університет, дінгвокультурна компетенція, іноземні студенти, українська мова, agrarian university, linguistic and cultural competence, foreign students, Ukrainian language
Насакіна С. В. Бібліотека аграрного університету як фактор формування лінгвокультурної компетенції іноземних студентів. University Library at a New Stage of Social Communications Development : тези доп. V Міжнар. наук.-практ. конф., (м. Дніпро, 8–9 жовт. 2020 р.). Дніпро, 2020. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library2020/paper/view/22171/11369.