Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова
UK: У статті викладено результати проведеного автором дослідження концентрації і стійкості уваги студентів в процесі психологічної і психофізичної підготовки.
RU: В статье изложены результаты проведённого автором исследования концентрации и устойчивости внимания в процессе психологической и психофизической подготовки.
EN: The article presents results of a study of concentration and sustained attention in the psychological and psycho-physical training.
Пічурін, В. В. Розвиток уваги у студентів-залізничників в процесі психологічної і психофізичної підготовки: [препринт] / В. В. Пічурін // Науковий часопис НПУ імені М. П. Драгоманова. Серія 15 : Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт) : зб. наук. пр. — Київ, — 2014. — Вип. 3 (45) 14. — С. 273—278.
концентрація і стійкість уваги, фізичне виховання, психологічна і психофізична підготовка, професійно-значимі види спорту, концентрация и устойчивость внимания, физическое воспитание, психологическая и психофизическая подготовка, профессионально-значимые виды спорта, concentration and stability attention, physical education, psychological and psychophysical training, professional means bins of sport, specific physical exercise, КФВ