Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: У статті розкрито поняття геймифікації, розглянуто основні проблеми та тенденції включення гейміфікованих технологій в роботу сучасної бібліотеки. Зроблено висновок про те, що ігровий контент змінює віртуальне інформаційне середовище і робить його більш цікавим, яскравим та ефективним.
ENG: The article reveals the concept of gamification, considers the main problems and trends of including gamified technologies in the work of a modern library. It was concluded that game content changes the virtual information environment and makes it more interesting, bright and effective.
гейміфікація, інформаційне цифрове середовище, медіа-освіта, gamification, informational digital environment, media education
Павенко Н. В. Гейміфікація як новий вектор у роботі інформаційно-бібліотечних центрів системи професійної освіти. University Library at a New Stage of Social Communications Development : матеріали VІI Міжнар. конф., (м. Дніпро, 06.10–07.10.2022 р.). Дніпро, 2022. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library_2022/paper/view/26631/15184.