Конструкції з дерева та пластмас

Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UKR: У методичних рекомендаціях викладено загальну послідовність та особливості виконання лабораторних робіт із дисципліни «Конструкції з дерева та пластмас». Розглянуто роботу основних видів з’єднань та особливості їхнього випробовування. Для самостійної роботи студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» спеціалізації «Промислове і цивільне будівництво» під час опрацювання дисципліни «Конструкції з дерева та пластмас» та підготовки магістерських дипломних робіт.
Д. Банніков: ORCID 0000-0002-9019-9679
методичні рекомендації, методичні вказівки, лабораторні роботи, дерев'яні конструкції, види з’єднань, характеристики деревини, 1691, КБВ
Конструкції з дерева та пластмас : метод. рекомендації до виконання лабораторних робіт / уклад. : Д. О. Банніков. Дніпро : УДУНТ, 2020. 39 с.