Парові машини

1932
Технічне видавництво ВРНГ УСРР, Харків, Київ
UKR: Попередні видання цієї книги виявилися придатними, як підручник для вишів та порадник для практиків. Але досвід викладання парових машин у Київському політехнічному інституті показав, що попередні видання цієї книги вичерпним підручником бути не можуть, i студентам, поруч із нею, доводилося удаватися ще і до інших курсів. Для усунення цієї хиби у цьому виданні автор значно розширив конструктивно-розрахункову частину курсу і запровадив новий відділ «Машини високого тиску».
Hayкметодсектор НКО УСРР дозволив до вжитку як підручник для індустріальних вишів
Сканувала Петренко О. А.
підручник, теплотехніка, робота пари, корбова передача, регулювання, конденсацiя парових машин, використання спрацьованої пари, машини високого тиску, розрахунки на міцність, конструкції парових машин, раритет, НБ
Жирицький, Г. С. Парові машини : підручник. Харків ; Київ : ВРНГ УСРР Техн. вид-во, 1932. 409 с.