Залізничні станції та вузли. Дільничні станції: приклади і розрахунки

UKR: У навчальному посібнику викладено теоретичні основи технічного оснащення дільничних станцій, принципи побудови схем колійного розвитку, технологію роботи з поїздами та вагонами, умови використання дільничних станцій різних схем, а також приклади виконання розрахунку параметрів їх технічного оснащення. Навчальний посібник призначений для виконання практичних і самостійних робіт, курсового та дипломного проектування студентами, що навчаються у вищих навчальних закладах за напрямом 275 «Транспортні технології» і вивчають дисципліну «Залізничні станції та вузли».
ENG: The training handbook describes the theoretical foundations of technical equipment of station yards, principles of track development schemes, technology of work with trains and cars, conditions of use of station yards of different schemes, as well as examples of calculation of parameters of their technical equipment. The textbook is intended for practical and independent work, course and diploma design by students studying in higher educational institutions in the field of 275 "Transport Technologies" and studying the discipline "Railway Stations and Junctions".
М. Березовий: ORCID 0000-0001-6774-6737; В. Малашкін: ORCID 0000-0002-5650-1571; Т. Болвановська: ORCID 0000-0001-6462-8524; Л. Єльнікова: ORCID 0000-0002-7657-2879
Ліцензія Creative Commons «Attribution-NonCommercial-ShareAlike» 4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0) («Із зазначенням авторства – Некомерційна – Поширення на тих самих умовах» 4.0 Міжнародна)
навчальний посібник, відкритий підручник, залізничні станції, дільнічні станції, сортувальні пристрої, локомотивні бригади, електрична тяга, автоматизовані системи керування, випробування гальм, відкриті освітні ресурси, ліцензія (CC BY-NC-SA 4.0), training handbook, open tutorial, open textbook, railway stations, division stations, sorting devices, locomotive crews, electric traction, automated control systems, brake testing, open educational resources, license (CC BY-NC-SA 4.0), training manual, OER, КТВ
Березовий М. І., Божко М. П., Малашкін В. В., Болвановська Т. В., Єльнікова Л. О., Стехін П. І. Залізничні станції та вузли. Дільничні станції: приклади і розрахунки : навч. посіб. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2024. 182 c. DOI: 10.15802/978-617-8314-33-0. ISBN 978-617-8314-33-0.
Berezovyi, M. I., Bozhko, M. P, Malashkin, V. V., Bolvanovska, T. V., Yelnikova, L. O., & Stekhin, P. I. (2024). Zaliznychni stantsii ta vuzly. Dilnychni stantsii: pryklady i rozrakhunky [Railway stations and junctions. District stations: examples and calculations]. Dnipro, Ukraine: Ukrainskyi derzhavnyi universytet nauky i tekhnolohii. [In Ukrainian].