Менеджмент якості в діяльності бібліотек вищих навчальних закладів

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: Стаття присвячена питанням менеджменту якості в бібліотечній діяльності, приділено увагу роботі з персоналом у ході набуття досвіду впровадження менеджмента якості в навчальних закладах України. Висвітлено вплив впровадження системи менеджменту якості на результати діяльності бібліотеки.
RU: Статья посвящена вопросам менеджмента качества в библиотечной деятельности, уделено внимание работе с персоналом в ходе приобретения опыта внедрения менеджмента качества в учебных заведениях Украины. Освещено влияние внедрения системы менеджмента качества на результаты деятельности библиотеки.
EN: The article is devoted to issues of quality management in library activities, paid attention to HR in the acquisition of experience implementing quality management in educational institutions of Ukraine. The influence of the introduction of quality management on the performance of the library.
Винокурова, С. Г. Менеджмент якості в діяльності бібліотек вищих навчальних закладів [Електронний ресурс] / С. Г. Винокурова // Бібліотека університету на новому етапі розвитку соціальних комунікацій : матеріали ІІІ міжнар. наук.-практ. конф., 1—2 груд. 2016 р. / М-во освіти і науки України, Дніпропетр. нац. ун-т зал. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. — Дніпро, 2016. — DOI: https://dx.doi.org/10.6084/m9.figshare.4269611.
бібліотека, менеджмент, якість, маркетинг, стандарти, якість послуг, библиотека, качество, стандарты, качество услуг, library, management, quality, marketing, standards, quality service