Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Методичні рекомендації призначені для використання студентами 2 курсу денної форми навчання, освітній ступень – бакалавр, спеціальностей: 192 «Будівництво та цивільна інженерія»; 273 «Залізничний транспорт»; 183 «Технологія захисту навколишнього середовища» під час виконання лабораторних робіт з освітніх програм «Промислове та цивільне будівництво», «Архітектурне проєктування будівель і споруд», «Водопостачання та водовідведення», «Мости і транспортні тунелі», «Захист довкілля та техногенна безпека», «Залізничні споруди та колійне господарство», «Автомобільні дороги та аеродроми». Методичні рекомендації містять основні теоретичні положення для засвоєння матеріалу, методику проведення експериментів та обробки отриманих даних, контрольні питання з дисциплін «Будівельне матеріалознавство» і «Матеріалознавство та технологія матеріалів».
О. Громова: ORCID 0000-0002-5149-4165; А. Зінкевич: ORCID 0000-0001-8609-1115
методичні рекомендації, лабораторні роботи, лабораторні роботи, гіпсове тісто, термін тужавлення, 1861, КАПЗБМ
Будівельне матеріалознавство. Визначення основних властивостей будівельного гіпсу та встановлення його марки : методичні рекомендації до лабораторних робіт / уклад. О. В. Громова, А. М. Зінкевич, Т. І. Афанасьєва. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. 19 с.