Дніпровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, Дніпро
UK: В магістерській роботі проведено аналіз залежності всіх розрахункових величин від проектних параметрів елеватору. Побудовано алгоритм прискореного визначення потужності приводу елеватору по його проектним характеристикам. Розроблені основи охорони праці та безпеки при роботі похилих елеваторів. Мета роботи полягає в дослідженні впливу проектних характеристик похилих ковшових ланцюгових елеваторів на потужність його приводу. Предмет дослідження – прискорений алгоритм розрахунку потужності приводу похилого ковшовогох ланцюгового елеватору від проектних даних. Метод дослідження – аналітичний.
EN: In the master's work the analysis of dependence of all calculated sizes on design parameters of the elevator is carried out. An algorithm for accelerated determination of elevator drive power by its design characteristics is constructed. The bases of labor protection and safety at work of inclined elevators are developed. The purpose of the work is to study the influence of the design characteristics of inclined bucket chain elevators on the power of its drive. The subject of research is the accelerated algorithm for calculating the power of the drive of an inclined bucket chain elevator from the design data. The research method is analytical.
алгоритм, ланцюговий елеватор, продуктивність, потужність, привід, кут нахилу, algorithm, chain elevator, productivity, power, drive, angle, ВКР
Поздняков В. О. Розробка алгоритму прискореного розрахунку потужності похилого ланцюгового елеватору : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 133 – галузеве машинобудування / наук. керівник В. М. Богомаз ; Дніпров. нац. ун-т залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. Дніпро, 2020. 93 с.