Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Методична розробка складена з метою підготовки іноземних студентів I, II курсів до практичних занять, для успішного складання підсумкового контролю знань на заключних заняттях. Підбір та організація навчального матеріалу, комунікативна спрямованість його уявлення та закріплення сприяють важливій меті: практичному оволодінню мовою як засобом спілкування. Граматичні та лексичні матеріали з завданнями дозволяють контролювати розуміння вивченого та допомагають студентам всебічно засвоїти програмний матеріал дисципліни. Методична розробка може бути використана як для роботи в аудиторії, самостійної роботи, так і в процесі дистанційного навчання. Посібник призначений для студентів усіх спеціальностей, а також для науково-педагогічних та педагогічних працівників інституту.
методична розробка, практичні заняття, підсумковий контроль, бакалаврський рівень, мовознавство, англійська мова, лексика, граматика, 1828
Англійська мова: методична розробка з підготовки до підсумкового контролю знань для іноземних студентів усіх спеціальностей (бакалаврський рівень) / уклад. О. П. Миронова. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. 41 с.