Про роль інформаційних технологій у вивченні іноземної мови

ISMA University of Applied Sciences in Uzbekistan
UKR: В цій статті йдеться про найважливішу роль сучасних інформаційних технологій в освітньому процесі. У статті описується робота з Інтернетом як основним джерелом для вибору робочого матеріалу на заняттях для вивчення та закріплення лексичного та граматичного матеріалу. Особлива увага приділяється розгляду проектної діяльності на іноземній мові як одному з основних способів підвищення творчого потенціалу студентів, розширення їх кругозору та поглиблення мовних знань. Стаття представляє інтерес для викладачів іноземної мови та філологів.
Л. Афанас’єва: ORCID 0000-0002-5051-8700; M. Смирнова: ORCID: 0000-0002-2576-044X
іноземна мова, інтерактивні технології, інтернет-ресурси, проектна діяльність, творчий потенціал, КІМ
Афанасьєва Л. В., Смирнова М. Л. Про роль інформаційних технологій у вивченні іноземної мови : [препринт]. Інформаційні технології та менеджмент у вищій освіті та науці : міжнародна наук. конф., м. Фергана, 28.11.2022 р. м. Фергана, Республіка Узбекистан, 2022.