Український державний університет науки і технологій
UKR: В сучасних умовах неможливо провести дослідження чи аналіз складних систем залізничного транспорту (при проектуванні, виготовленні, визначенні максимального ресурсу тощо) без використання сучасних комп’ютерних програм. Комп’ютерне моделювання дозволяє дослідити, обрати принцип дії, розробити ескізний і технічний проекти, оптимізувати їх, підготувати конструкторську документацію, а також іншу інформацію для виробництва з використанням автоматизованих технологій для всебічного аналізу. Методичні рекомендації містять методику моделювання роботи цеху з технічного обслуговування локомотивів із застосуванням теорії масового обслуговування у програмному комплексі Matlab Simulink. Для студентів усіх форм навчання освітнього ступеня «магістр» за ОПП «Локомотиви та локомотивне господарство» спеціальності 273 «Залізничний транспорт».
Д. Бобирь: ORCID 0000-0003-1441-3861, О. Очкасов: ORCID 0000-0002-7719-7214, М. Очеретнюк: ORCID 0000-0002-9032-8602
локомотиви, теорія масового обслуговування, Matlab Simulink, комп’ютерне моделювання, методичні рекомендації, практичні заняття, дипломне проектування, КЛ, 1738
Математичні методи та моделі в спеціальних задачах. Моделювання систем масового обслуговування : метод. рекомендації до практ. занять та дипл. проект. / уклад.: Д. В. Бобирь, О. Б. Очкасов, М. В. Очеретнюк. Дніпро: Україн. держ. ун-т науки і технол., 2022. 21 с.