Міжнародні комунікаційні процеси як фактор впливу на видавничу діяльність

Дніпровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, Дніпро
UK: Розглянуто тенденції розвитку масових комунікацій в умовах глобалізації. Окреслено напрямки розвитку нових інноваційних форм видавничої галузі як форми комунікацій.
EN: The tendencies of development of mass communications in the conditions of globalization are considered. Development directions of new innovative forms of publishing industry as a form of communication are outlined.
О. Лесюк: ORCID 0000-0003-1706-5401
міжнародні комунікації, видавнича діяльність, книговидання, інформаційне суспільство, international communications, publishing activity, book publishing, information society
Лесюк О. В. Міжнародні комунікаційні процеси як фактор впливу на видавничу діяльність. University Library at a New Stage of Social Communications Development : матеріали VI Міжнар. конф., (м. Дніпро, 7–8 жовт. 2021 р.). Дніпро, 2021. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library_2021/paper/view/24800/13711.