Металеві конструкції. Кроквяна ферма : методичні рекомендації до розрахунково-графічної роботи

Український державний університет науки і технологій
UKR: У методичних рекомендаціях викладено загальну послідовність та особливості виконання розрахунково-графічної роботи з розгляду одного з основних несучих елементів цивільних і промислових будівель – кроквяних ферм. Методичні рекомендації призначені для практичних занять і самостійної роботи студентів освітнього ступеня «бакалавр» за ОП «Промислове і цивільне будівництво та ОП «Будівництво та експлуатація будинків і споруд спеціального та загальновійськового призначення» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» під час опрацювання дисципліни «Металеві конструкції», а також можуть бути корисними під час підготовки кваліфікаційних бакалаврських і магістерських робіт. Також дані методичні рекомендації призначені для використання на практичних заняттях і під час самостійної роботи для дисциплін «Проектування металоконструкцій» і «Металеві конструкції в будівництві» за ОП «Будівництво та експлуатація будинків і споруд спеціального та загальновійськового призначення» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія».
Д. Банніков: ORCID 0000-0002-9019-9679
металеві конструкції, коефіцієнт відповідальності, опір сталі, навантаження, перерізи, покрівлі, методичні рекомендації, розрахунково-графічні роботи, КБВ, 1790
Металеві конструкції. Кроквяна ферма / уклад. Д. О. Банніков. Дніпро: Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2022. 49 с.