Автоматизація управління системою змащування гребенів коліс локомотивів

Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту
UKR: В роботі розроблено і виготовлено ряд модифікацій систем автоматичного змащування гребенів для локомотивів. Запропоновано методику визначення раціональної величини ступеня зниження інтенсивності зносу гребенів, що забезпечує відсутність технологічного зносу бандажа локомотива.
RUS: В работе разработано и изготовлено ряд модификаций систем автоматического смазывания гребней для локомотивов. Предложена методика определения рациональной величины степени снижения интенсивности износа гребней, что обеспечивает отсутствие технологического износа бандажа локомотива.
А. Афанасов: ORCID: 0000-0003-4609-2361
Захист – 22 листопада 1999 р.
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. В. Лазаряна
гребінь колісної пари, інтенсивність зношування, лубрикатор, автоматизація управління, гребень колесной пары, интенсивность изнашивания, лубрикатор, автоматизация управления, ridge of wage wheels, impact wear rate, lubricator, control automation, КЕРС
Афанасов А. М. Автоматизація управління системою змащування гребенів коліс локомотивів : автореф. дис. ... канд. техн. наук: 05.22.07. Дніпропетровськ, 1999. 16 с.