Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара
UK: В статті розглядається рівень суб'єктивного контролю студентів-футболістів як чинник їх ігрових агресивних дій.
RU: В статье рассматривается уровень субъективного контроля студентов-футболистов как фактор их игровых агрессивных действий.
EN: In the article is introduced level of subjective management of football- students of their game aggressive action.
Пічурін, В. В. Рівень суб'єктивного контролю студентів-футболістів як чинник їх ігрових агресивних дій / В. В. Пічурін // Актуальні проблеми фізичного виховання студентів в умовах кредитно-модульної системи навчання : матеріали Всеукраїнської наук.-практичної конф., 10-11 квітня 2014 року / Дніпропетр. нац. університет ім. О. Гончара. — Дніпропетровськ, 2014. — С. 342—345.
студенти-футболісти, ігрові агресивні дії, агресивність особистості, студенты-футболисты, игровые агрессивные действия, агрессивность личности, student players, Playing aggressive actions, aggressive personality, КФВ