ДІІТ сьогодні, № 19 (58), 08 жовт. 2003

Authors
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, Дніпропетровськ
UKR: Газета «ДІІТ сьогодні» – орган ректорату і профкому Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. Періодичне видання висвітлює питання про суспільне, наукове та культурне життя університетської спільноти та інші напрямки роботи з студентською молоддю. В номері газети опубліковано бібліографічний нарис про Мойсея Абрамовича Фрішмана.
ENG: The newspaper "DIT Today" is the organ of the rectorate and trade union committee of Academician V. Lazaryan Dnipropetrovs'k National University of Railway Transport. The periodical covers issues of social, scientific and cultural life of the university community and other areas of work with students. A bibliographic drawing about Moses Frishman was published in the issue of the newspaper.
газета, ДІІТ, ДНУЗТ, університетська спільнота, Мойсей Абрамович Фрішман, newspaper, DIIT, DNURT, university community, M. Frishman
ДІІТ сьогодні : газета / засн. Дніпропетр. нац. ун-т залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. Дніпропетровськ, 2003. 08 жовт., № 19 (58).