Бізнес і власність

ТОВ ВТД Університетська книга, Суми
UKR: Зміст підручника відображає сучасні проблеми та вплив економічних законів на підприємницьку діяльність бізнес-структур. Розглядаються питання функціонування економічних систем на ринку, а також наводяться розділи, що висвітлюють специфіку управління трансформаційними процесами. Зокрема, в них розглядаються питання розвитку підприємництва, впровадження інновацій, ініціювання бізнес-процесів, а також інші актуальні в сьогоднішніх умовах матеріали. Підручник призначений для викладачів і студентів, а також може бути використаний керівниками підприємств, фахівцями та бізнесменам як науково-освітній матеріал.
V. Tarasevych: ORCID 0000-0002-6997-0166
підручник, економіка, бізнес, управління трансформаційними процесами, textbook, economy, business, management of transformational processes, КМЕПЕУ (ІПБТ)
Тарасевич В. М., Рябцева Н. В. Бізнес і власність. Економіка і бізнес : підручник. Суми : ТОВ ВТД Університетська книга, 2021. С. 92–103. Розділ книги.