Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна
UK: Робота присвячена питанням теоретичних та експериментальних досліджень динамічних процесів в поїздах України з включеними в них вагонами залізниць Польщі з повітророзподільниками ESt3f, а також моделювання роботи гальма системи Матросова з розподільником повітря № 483.
RU: Работа посвящена вопросам теоретических и экспериментальных исследований динамических процессов в поездах Украины с включенными в них вагонами железных дорог Польши с воздухораспределителями ESt3f, а также моделирования работы тормоза системы Матросова с воздухораспределителем № 483.
С. Довганюк: ORCID 0000-0003-1320-3192
Захист — 19 лютого 1999 р.
математична модель, гальмівні системи, важільна гальмівна передача, розподільник повітря, експеримент, властивість, параметри, грузовой вагон, тормозные системы, рычажная тормозная передача, воздухораспределитель, эксперимент, свойство, параметры, mathematical model, brake systems, brake lever transmission, air distributor, experiment, property, parameters, КВВГ
Довганюк, С. С. Дослідження спільної роботи гальм рухомого складу залізниць Польщі в поїздах Укрзалізниці : автореф. дис. … канд. техн. наук: 05.22.07. Дніпропетровськ, 1998. 25 с.