Де знайти гроші на реалізацію молодіжних ініціатив?

ДВНЗ «НГУ», Дніпро, Україна
UKR: Проведено аналіз перепон реалізації молодіжних ініціатив. Виявлено, що головною проблемою функціонування сучасних молодіжних організацій є відсутність фінансування їхньої діяльності. До нових інструментів пошуку інвестування проекту, що заслуговують уваги, відносяться: модель народного фінансування краудфандинг і ресурс для збору інвестицій Kickstarter.
ENG: An analysis of obstacles to implementing youth initiatives has been conducted. It has been found that the main problem faced by modern youth organizations is the lack of funding for their activities. Among the new tools for finding project investment that deserve attention are crowdfunding, a popular financing model, and the Kickstarter platform for raising investments.
І. Гордєєва: ORCID 0000-0002-2019-2527
модель інвестування, гранти, краудфандинг, стартап, Кікстартер, проєкти, інновації, investment model, grants, crowdfunding, startup, Kickstarter, projects, innovation, КУПББМ
Гордєєва І. О. Де знайти гроші на реалізацію молодіжних ініціатив? Молодь: наука та інновації-2016: тези доп. ІV-ї Всеукраїнської науково-технічної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених, 6-7 грудня 2016 р. ДВНЗ «Національний гірничий університет». Дніпро, 2016. Т. 14 : Економіка і управління у промисловості. С. 1439–1440. DOI: 10.5281/zenodo.7901927.