Дніпропетровський національний університет залізничого транспорту імени академика В. Лазаряна
RU: Представлен опыт Научной библиотеки Харьковского национального медицинского университета по исследованию проблем студенческого плагиата как практики академической недобросовестности. Проанализированы причины этого явления, определены эффективные средства борьбы с ним. Намечены конкретные шаги по формированию новой культуры обучения и преподавания в ХНМУ.
UK: Представлено досвід Наукової бібліотеки Харківського національного медичного університету з дослідження проблем студентського плагіату як практики академічної недоброчесності. Проаналізовані причини цього явища, визначені ефективні засоби боротьби з ним. Намічені певні кроки по формуванню нової культури навчання і викладання в ХНМУ.
EN: The article is considered the research experience of the problems of student plagiarism as the practice of academic dishonesty in the Scientific Library of Kharkiv National Medical University. The causes of this situation are analyzed, an effective means of solution to the problem are defined. The steps to create a new culture of learning and teaching in KhNMU are proposed.
Киричок, И. В. Студенческий плагиат: причины и предупреждение (практика научной библиотеки Харьковского национального медицинского университета) [Електронний ресурс] / И. В. Киричок, Т. Б. Павленко // Бібліотека університету на новому етапі розвитку соціальних комунікацій : матеріали ІІІ міжнар. наук.-практ. конф., 1—2 груд. 2016 р. / М-во освіти і науки України, Дніпропетр. нац. ун-т зал. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. — Дніпро, 2016. — DOI: https://dx.doi.org/10.6084/m9.figshare.4269689.
студенческий плагиат, академическая добросовестность, вузовская библиотека, информационная компетентность, культура и этика публикаций, студентський плагіат, академічна доброчесність, вузівська бібліотека, інформаційна компетентність, культура і етика публікацій, student plagiarism, academic integrity, University Library, information competence, culture and publication ethics