Оптимізація корозійних процесів

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Навчально-методичні рекомендації розроблені з метою навчання студентів вирішувати практичні задачи. В методичних рекомендаціях наведені приклади рішення задач оптимізації та завдання для самовирішення. Методичні рекомендації призначені для студентів спеціальності 136 – металургія ОПП «Захист металів від корозії» (магістерський рівень) денної та заочної форм навчання.
І. Голуб: ORCID 0000-0002-6864-4123
навчально-методичні рекомендації, практичні роботи, обробка металів, математичне моделювання, матричні операції, факторні експерименти, швидкість розчинення солевідкладень, симплекс-ґратчасте планування, 1916, КПМ і ЗМ (ІПБТ)
Оптимізація корозійних процесів : навчально-методичні рекомендації до проведення практичних занять / упоряд: І. В. Голуб. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2024. 49 с.