No Thumbnail Available
Дніпровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, Дніпро
UKR: Науково-технічна бібліотека Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна та Секція університетських бібліотек ВГО Українська бібліотечна асоціація провели вебінар «Як організувати віддалену роботу колективу університетської бібліотеки в умовах невизначеності?». Під час вебінару розповідали: - Про організаційний клімат університетської бібліотеки та умови його змінення; - Які моделі віддалено працюючих команд університетських бібліотек мають місце в Україні; - Про практики швидкого переходу НТБ ДНУЗТ до ефективної моделі віддаленої роботи колективу; - Як мінімізувати стрес і максимізувати успіх дистанційних бібліотечних команд в новому онлайн-середовищі.
Т. Колесникова: ORCID 0000-0002-4603-4375
бібліотека ДНУЗТ, вебінар, віддалена робота, COVID-19, НТБ
Колесникова Т. О. Як організувати віддалену роботу колективу університетської бібліотеки в умовах невизначеності? : [відео]. Дніпро, 2020. 410 МБ. URL: http://surl.li/aetpz.
Collections