Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: Для підвищення рівня інтероперабельності та безпеки перевізного процесу на залізницях України, забезпечення збереження рухомого складу і вантажів, що перевозяться необхідне впровадження нових технологій і нових технічних пристроїв. Однією з таких технологій є застосування систем квазінепреривного регулювання швидкості відчепів на сортувальній гірці в цілому і на сортувальних коліях зокрема. Це дозволить підвищити якість і зменшити вплив людського фактора на процес розформування-формування поїздів. У дипломній роботі досліджено процес заповнення вагонами сортувальних шляхів на прикладі підсистеми розформування сортувальної станції, виконаний аналіз переробляється вагонопотоків в переробку, проаналізовано зарубіжний досвід експлуатації різних систем квазінепреривного регулювання швидкості відчепів на сортувальній гірці, виконано дослідження впливу параметрів системи на показники якості заповнення сортувальних колій вагонами, надано рекомендації щодо того, якими параметрами повинна володіти система, щоб показники якості заповнення сортувальних колій були найкращими.
EN: To increase the level of interoperability and safety of the transportation process on the railways of Ukraine, to ensure the safety of rolling stock and transported goods, it is necessary to introduce new technologies and new technical devices. One of these technologies is the use for quasi-continuous speed control systems of the cut on the hump in general and on the sorting tracks in particular. This will improve the quality and reduce the influence of the human factor on the process of breaking up and forming trains. In the diploma work, the process of filling marshalling tracks with cars was investigated using the example of a subsystem for breaking up trains of a marshalling yard, an analysis of the processed car flow for processing was carried out, foreign experience of operating various quasi-continuous speed control systems of cuts on a hump was analyzed, a study of the effect of system parameters on indicators of the quality of filling the sorting tracks with cars , recommendations are given as to what parameters the system should have in order for the quality indicators of filling the sorting tracks to be the best.
відчеп, сортувальна гірка, сортувальна колія, точковий вагонний уповільнювач, ухил, залізниця, cut, hump, sorting track, dot car retarder, slope, railway, ВКР
Радик Н. А. Удосконалення параметрів системи квазінепреривного регулювання швидкості відчепів : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 273 – залізничний транспорт / наук. керівник О. А. Назаров ; Дніпров. нац. ун-т залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. Дніпро, 2020. 125 с.