Толерантність до невизначеності як складова психологічноі готовності студентів до професійної діяльності і її формування в процесі фізичного виховання

Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова, Київ
UK: Приведено результати дослідження рівня розвитку у студентів ряду складових толерантності до невизначеності та іх формування в процесі фізичного виховання.
RU: Приведены результаты исследования уровня развития у студентов ряда составляющих толерантности к неопределенности и их формирования в процессе физического воспитания.
EN: The paper presents results of а study of students' level of some components of tolerance to uncertainty and their formation in physical education.
Пічурін, В. В. Толерантність до невизначеності як складова психологічної готовності студентів до професійної діяльності і її формування в процесі фізичного виховання / В. В. Пічурін // Науковий часопис НПУ ім. М. П. Драгоманова. Серія 15 : Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт) : зб. наук. пр. — Київ, 2015. — Вип. 3 (57) 15. — С. 260—264.
толерантність до невизначеності, психологічна і психофізична підготовка, фізичне виховання, толерантность к неопределенности, психологическая и психофизическая подготовка, физическое воспитание, uncertainty avoidance, psychological and psycho-physical training, physical education, КФВ