Український державний університет науки і технологій, Навчально-науковий інститут «Інститут промислових та бізнес-технологій», Дніпро
UKR: Аналізується технічний університет майбутнього – вищий навчальний заклад єдиної культури людства, тому що в XXI столітті відбудеться зближення інженерної та гуманітарної діяльності.
ENG: The technical university of the future is analyzed – a higher educational institution of a unified culture of humanity, because in the 21st century there will be a convergence of engineering and humanitarian activities.
О. Лучанінова: ORCID 0000-0001-8336-9273
вища освіта, університет, технічна освіта, гуманітарна освіта, інженерна освіта, зближення інженерної та гуманітарної складової освіти, higher education, university, technical education, humanitarian education, engineering education, convergence of engineering and humanitarian education, КІП, КМЧС
Лучанінова О. П. Сучасний університет як методологічний центр поширення модерних знань та інтелектуальних орієнтирів для суспільства. Вчені записки кафедри документознавства та інформаційної діяльності. Дніпро, 2022. Вип. 4. С. 5–9.