Українська мова (за професійним спрямуванням) : практикум. Ч. ІІІ. Усне професійне спілкування

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Практикум містить завдання з розділу «Усне професійне спілкування» та охоплює такі види спілкування, як бесіда, співбесіда з роботодавцем, службова телефонна розмова, перемовини, збори, нарада, дискусія та презентація. Запропоновані завдання передбачають самостійний аналіз видів усного професійного спілкування та їх відтворення з розподілом ролей. До кожного заняття подано завдання з труднощів слововживання, зокрема наголошування слів в українській мові, розрізнення синонімів і паронімів, усунення тавтології та росіянізмів, а також тести за розглянутими темами. Практикум доповнено додатками – це загальні рекомендації щодо спілкування, характеристика знаків невербального спілкування, національні особливості спілкування. Для студентів денної форми навчання всіх спеціальностей.
С. Лагдан: ORCID 0000-0003-0148-5911
практикум, комунікація, спілкування, фахове спілкування, колективне обговорення, публічне мовлення, презентації, 1852, мовознавство, КУ
Українська мова (за професійним спрямуванням) : практикум : у 4-х ч. / уклад. С. П. Лагдан. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. Ч. ІІІ. Усне професійне спілкування. 60 с.