Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Дипломна робота присвячена розробці додатку для здійснення відеодзвінків з підвищеною безпекою. Дана тема на сьогодні є досить актуальною, так як завдяки віддаленому режиму навчання та роботи кількість користувачів подібних додатків зростає щоденно. Основною задачею є надання якісного зв’язку та збереження конфіденційності даних користувачів. Робота містить аналіз проблем, недоліків та переваг існуючих додатків, а також обґрунтування проблеми конфіденційності та безпеки користувачів. Соціальна значимість досліджуваного проекту полягає в тому, що всі користувачі зможуть різними способами взаємодіяти між собою шляхом особистих повідомлень, дзвінків, відеодзвінків, листів, коментарів. Проект має хороші перспективи для реалізації в Україні. Запланований додаток створюється з максимальним фокусом клієнтури. Для цього він буде володіти максимальною простотою і лаконічністю інтерфейсу, адже сервіс призначений для абсолютно різних людей з різними інтересами.
ENG: Thesis is devoted to the development of an application for making video calls with increased security. This topic is quite relevant today, as due to the remote mode of study and work, the number of users of such applications is growing daily. The main task is to provide quality communication and maintain the confidentiality of user data. The paper contains an analysis of the problems, disadvantages and advantages of existing applications, as well as a justification of the problem of privacy and security of users. The social significance of the researched project is that all users will be able to interact with each other in different ways through personal messages, calls, video calls, letters, comments. The project has good prospects for implementation in Ukraine. The planned application is created with the maximum focus of the clientele. To do this, it will have the maximum simplicity and conciseness of the interface, because the service is designed for completely different people with different interests.
аналіз, безпека, відеодзвінок, голосовий дзвінок, додаток, проект, управління проектом, analysis, appendix, project, project management, security, video call, voice call, ВКР, КЕМ
Ясінська Д. О. Управління проектом створення додатку відеодзвінків з підвищено безпекою «JustCall» : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 073 – Менеджмент / наук. керівник Т. В. Полішко ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2021. 89 с.