Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Дніпро
UKR: Розглядаються лінгводидактичні основи навчання майбутніх документознавців української професійної лексики, які орієнтують на формування лексичної компетентності.
ENG: Linguistic and didactic foundations of training future document experts in Ukrainian professional vocabulary, which focus on the formation of lexical competence, are considered.
О. Решетілова: ORCID 0000-0002-7975-0773; К. Прокоф’єва: ORCID 0000-0003-4242-3346
лексична компетентність, українська професійна лексика, lexical competence, Ukrainian professional vocabulary, КДІД
Решетілова О. М., Прокоф'єва К. А. Лінгводидактичні основи навчання студентів-документознавців української професійної лексики. Соціально-гуманітарні виміри правової держави : матеріали Міжнар. наук. конф. (м. Дніпро, 27 жовтня 2022 р.). Дніпро, 2022. С. 167–170.