Комплектування бібліотеки електронними ресурсами

Дніпровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, Дніпро
UK: Сучасна бібліотека в умовах віддаленого доступу має відповідати вимогам сьогодення. Комплектування електронними ресурсами та електронне видавництво самої бібліотеки – це єдина можливість сучасної бібліотеки , як структури вижити в сучасному електронному світі.
EN: A modern library in the conditions of remote access must meet today's requirements. Acquisition of electronic resources and electronic publishing of the library itself is the only possibility of a modern library to survive in the modern electronic world as a structure.
Г. Адамян: ORCID 0000-0003-2503-6686
електронне комплектування, електронні видання, Е-видавництво, оцифрування книг, віддалений доступ, electronic publications, electronic acquisition, e-publishing, digitization of books, remote access, НТБ
Адамян Г. Р., Щетініна Т. В. Комплектування бібліотеки електронними ресурсами. University Library at a New Stage of Social Communications Development : матеріали VI Міжнар. конф., (м. Дніпро, 7–8 жовт. 2021 р.). Дніпро, 2021. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library_2021/paper/view/24820/13732.