Збереження ретрофондів інженерного спрямування: навіщо, що і як сканувати

Дніпровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, Дніпро
UK: У роботі проаналізовано розкриття ретрофондів бібліотеки галузевої проблематики. На прикладі бібліотеки Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна (ДНУЗТ) розглянуто процеси оцифрування фондів, макетування та формування електронної книги.
EN: The paper analyzes the disclosure of retrofunds at the libraries upon the sectoral problematics. On the example of DNURT library the authors considered the processes of fund digitization, layout and imaging of the e-book reader.
RU: В работе проанализированы раскрытия ретрофондив библиотеки отраслевой проблематики на примере библиотеки Днипровского национального университета железнодорожного транспорта имени академика В. Лазаряна (ДНУЖТ) рассмотрены процессы оцифровки фондов, макетирования и формирования электронной книги
О. Петренко: 0000-0003-4312-6458
бібліотека ДНУЗТ, ретрофонд бібліотеки, оцифрування фонду, сканування літератури, проект «Залізнична Україніка», DNURT library, library retrofund, fund digitization, literature scan, «Zaliznychna Ukrainika» project, библиотека ДНУЖТ, ретрофонд библиотеки, оцифровки фонда, сканирования литературы, проект «Железнодорожная Украиника», НТБ
Петренко, О. А. Збереження ретрофондів інженерного спрямування: навіщо, що і як сканувати [Електронний ресурс] / О. А. Петренко, О. В. Сідорчик // University Library at a New Stage of Social Communications Development : тези доп. IV Міжнар. наук.-практ. конф., 3–4 жовт. 2019 р., м. Дніпро / М-во освіти і науки України, Наук.-техн. б-ка Дніпров. нац. ун-ту залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна [та ін.]. – Дніпро, 2019.