Сортамент сталевих виробів

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Довідник призначено для використання студентами всіх форм навчання спеціальностей 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та 133 «Галузеве машинобудування» під час виконання індивідуальних завдань, розрахунково-графічних робіт, курсових робіт та проектів, кваліфікаційних робіт. У Довіднику наведено сортамент основних сучасних сталевих виробів. В якості додаткової довідкової інформації подано найбільш розповсюджені характеристики для сталевих елементів. Ліцензовано за ліцензією Creative Commons Attribution (CC BY-NC-SA 4.0).
ENG: The handbook is intended for use by students of all forms of study majoring in 192 "Civil Engineering and Civil Engineering" and 133 "Industrial Engineering" in the performance of individual tasks, calculation and graphic works, course works and projects, qualification works. The Handbook contains a range of basic modern steel products. As additional reference information, the most common characteristics of steel elements are presented. Licensed under a Creative Commons Attribution License (CC BY-NC-SA 4.0).
Д. Банніков: ORCID 0000-0002-9019-9679
Ліцензія Creative Commons «Attribution-NonCommercial-ShareAlike» 4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0) («Із зазначенням авторства – Некомерційна – Поширення на тих самих умовах» 4.0 Міжнародна)
довідник, відкритій підручник, відкриті освітні ресурси, ліцензія СС BY-NC-SA-4.0, сортамент, сталеві вироби, проєктування сталевих конструкцій, будівельні конструкції, сталеві елементи, радіуси інерції, прокат листовий, фасонна сталь, handbook, open textbook, open educational resources, СС BY-NC-SA-4.0 license, assortment, steel products, design of steel structures, building structures, steel elements, radii of inertia, sheet steel, shaped steel, OER, КБВ
Сортамент сталевих виробів : довідник / упоряд. Д. О. Банніков. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. 92 с. DOI: 10.15802/978-617-8314-45-3.
Bannikov, D. O. (comp.). (2023). Sortament stalevykh vyrobiv [A range of steel products]. Dnipro, Ukraine: Ukrainskyi derzhavnyi universytet nauky i tekhnolohii. [In Ukrainian].