Тягові та трансформаторні підстанції: методичні рекомендації до лабораторної роботи

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Методичні рекомендації містять основні теоретичні положення для засвоєння матеріалу, інструкції до виконання лабораторних робіт, вимоги до аналізу результатів та оформлення робіт. Методичні рекомендації призначені для використання студентами всіх форм навчання спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка під час проведення лабораторних робіт з дисципліни «Тягові та трансформаторні підстанції» та їх самостійної роботи, можуть бути використані слухачами інституту післядипломної освіти.
Т. Друбецька: ORCID 0000-0002-8580-9719
методичні рекомендації, лабораторні роботи, тягові підстанції, трансформатор, вимикач, 1809, КІСЕ
Тягові та трансформаторні підстанції : методичні рекомендації до лабораторної роботи / уклад. Т. І. Друбецька. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. 46 с.