Тези 11-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Перспективи взаємодії залізниць та промислових підприємств»

Authors
Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: У збірнику наведені тези доповідей 11-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Перспективи взаємодії залізниць та промислових підприємств», яка відбулась 24-25 листопада 2022 р. у м. Дніпро. Збірник призначений для науково-технічних працівників залізниць, підприємств транспорту, викладачів закладів вищої освіти, докторантів, аспірантів та студентів.
ENG: The collection contains abstracts of the reports of the 11th International Scientific and Practical Conference "Prospects of Cooperation between Railways and Industrial Enterprises", which was held on November 24-25, 2022 in Dnipro. The collection is intended for scientific and technical employees of railways, transport companies, teachers of higher education institutions, doctoral students, graduate students and students.
конференція, залізничний транспорт, промислові підприємства, залізниця, автомобільний транспорт, conference, railway transport, industrial enterprises, railway, road transport
Перспективи взаємодії залізниць та промислових підприємств : тези 11-ї Міжнар. наук.-практ. конф., м. Дніпро, 24–25 листоп. 2022 р. Дніпро : УДУНТ, 2022. 95 с.