Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені акдеміка В. Лазаряна, Дніпропетровськ
UK: В статті розглядаються питання формування духовності студентської молоді у вищих навчальних закладах України: пріоритети, напрямки, зміст, завдання.
RU: В статье рассматриваются вопросы формирования духовности студенческой молодежи в высших учебных заведениях Украины: приоритеты, направления, содержание, задачи.
EN: In the article the questions of forming of spirituality of student young people are examined in higher educational establishments of Ukraine: priorities, directions, maintenance, task.
О. Паращевіна: ORCID 0000-0001-5058-2019
духовність, виховання, пріоритети, цінності, традиція, духовность, воспитание, приоритеты, ценности, традиции, spirituality, education, priorities, values, tradition, КФС
Паращевіна, О. С. Формування духовності студентської молоді як одна із складових виховного процесу у вищих навчальних закладах України / О. С. Паращевіна //Антропологічні виміри філософських досліджень. – 2012. – Вип. 2. – С. 96–101. – УДК 37.017 – DOI: 10.15802/ampr2012/7848.