Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара
UKR: Проаналізовано когнітивні підходи історичної антропології для дослідження цивілізаційної й глобалізаційної динаміки.
RUS: Проанализированы эпистемологические подходы исторической антропологии для изучения цивилизационной и глобализационной динамики.
ENG: Cognitive approaches of historical anthropology for civilizations and globalistic dynamics is analyzed.
C. Айтов: ORCID 0000-0001-9049-5868
історична антропологія, цивілізація, глобалізація, когнітивні підходи, епістемологія, историческая антропология, цивилизация, глобализация, когнитивные подходы, эпистемология, historical anthropology, civilization, globalization, cognitive approach, epistemology, КФС
Айтов С. Ш. Епістемологічні підходи історичної антропології та дослідження процесів цивілізаційного і глобалізаційного розвитку. Грані. 2011. № 5 (79). С. 81–85.