Архітектурне проєктування будівель і споруд (архітектура будівель і споруд)

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Навчально-методичні рекомендації призначені для використання студентами денної та заочної форм навчання за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» ОП «Промислове і цивільне будівництво», «Архітектурне проєктування будівель і споруд», «Будівництво та експлуатація будинків і споруд спеціального та загальновійськового призначення» з дисциплін (освітніх компонент) «Архітектура будівель та споруд» та «Архітектурне проєктування будівель і споруд». Навчально-методичні рекомендації містять основні вимоги до архітектурного проєктування, стадії послідовного виконання проєкту з використанням нормативної документації і приклади оформлення роботи.
А. Зінкевич: ORCID 0000-0001-8609-1115; О. Громова: ORCID 0000-0002-5149-4165
навчально-методичні рекомендації, курсове проєктування, вимоги до курсового проєкту, ескізне проєктування, стіни, фасади, фундаменти, перекриття, дахи, креслення, розрахунки, 1894, КАПЗБМ
Архітектурне проєктування будівель і споруд (архітектура будівель і споруд) : навчально-методичні рекомендації до курсового проєкту «Малоповерховий житловий будинок» / упоряд. А. М. Зінкевич, О. В. Громова. О. М. Ярош. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. 53 с.