Нове педагогічне мислення сучасного викладача як вимога часу

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Аналізується нове педагогічне мислення сучасного викладача як філософсько-освітня категорія, що не має прив’язки до конкретної професійної діяльності, а наповнюється новим змістом і цінностями залежно від рефлексії педагога як професіонала й особистості, його бажання і вміння працювати в нових умовах, нових смислах.
ENG: The new pedagogical thinking of the modern teacher is analyzed as a philosophical-educational category that is not tied to a specific professional activity, but is filled with new content and values depending on the reflection of the teacher as a professional and personality, his desire and ability to work in new conditions, new senses.
О. Лучанінова: ORCID 0000-0001-8336-9273
вища освіта, викладач, педагог, педагогіка, мислення, higher education, teacher, pedagogy, thinking, КМЧС
Лучанінова О. П. Нове педагогічне мислення сучасного викладача як вимога часу. Вчені записки кафедри документознавства та інформаційної діяльності. Дніпро, 2023. Вип. 5. С. 6–11.