Пшінько Олександр Миколайович : біобібліографічний покажчик

Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UKR: Біобібліографічний покажчик присвячений науковим досягненням О. М. Пшінька – доктора технічних наук, професора, академіка Транспортної академії України (ТАУ), Першого Віце-президента ТАУ, член-кореспондента Академії будівництва України та Міжнародної інженерної академії, дійсного члена Нью-Йоркської академії наук (США), члена Міжнародної Асоціації мостобудівників та інженерів-будівельників (IABSE, Швейцарія), ректора Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. Коло наукових інтересів вченого – удосконалення технології виробництва збірних залізобетонних виробів, підвищення їхньої довговічності й розробка технології виготовлення стінових матеріалів для будівництва споруд залізничного транспорту з місцевої сировини; впровадження на залізничному транспорті України контрейлерних перевезень і створення міжнародних транспортних коридорів по транспортуванню вантажів. Покажчик містить: вступну статтю, основні дати життя та наукової діяльності, літературу про вченого, хронологічний покажчик наукових праць за 1974-2019 роки, іменний покажчик. Призначений для наукових та інженерно-технічних працівників, викладачів, аспірантів і студентів, а також усіх, хто цікавиться наукою в галузі залізничного транспорту.
RUS: Биобиблиографический указатель посвящен научным достижениям А. Н. Пшинька – доктора технических наук, профессора, академика Транспортной академии Украины (ТАУ), Первого Вице-президента ТАУ, член-корреспондента Академии строительства Украины и Международной инженерной академии, действительного члена Нью-Йоркской академии наук (США), члена Международной Ассоциации мостостроителей и инженеров-строителей (IABSE, Швейцария), ректора Днипровского национального университета железнодорожного транспорта имени академика В. Лазаряна. Круг научных интересов ученого – совершенствование технологии производства сборных железобетонных изделий, повышения их долговечности и разработка технологии изготовления стеновых материалов для строительства сооружений железнодорожного транспорта из местного сырья; внедрение на железнодорожном транспорте Украины контрейлерных перевозок и создание международных транспортных коридоров по транспортировке грузов. Указатель содержит: вступительную статью, основные даты жизни и научной деятельности, литературу об ученом, хронологический указатель научных трудов за 1974-2019 годы, именной указатель. Предназначен для научных сотрудников, инженерно-технических работников, преподавателей, аспирантов и студентов, а также всех, кто интересуется наукой в области железнодорожного транспорта.
ENG: The biobibliographic index is devoted to the scientific achievements of O. M. Pshinko – Doctor of Technical Sciences, Professor, Academician of the Transport Academy of Ukraine (TAU), First Vice President of TAU, Corresponding Member of the Academy of Civil Engineering of Ukraine and International Academy of Engineering, full member of the New York Academy of Sciences (USA), member of the International Association for Bridge and Structural Engineering (IABSE, Switzerland), Rector of Dnipro National University of Railway Transport named after Academician V. Lazaryan. The scientist's research interests include improving the technology of production of precast concrete products, increasing their durability and developing the technology of manufacturing wall materials for the construction of railway transport facilities from local raw materials; introducing piggyback traffic at the railway transport of Ukraine and creating international transport corridors for cargo transportations. The index contains introductory article, main dates of life and scientific activity, literature about the scientist, chronological index of scientific works for 1974-2019, name index. Designed for researchers and engineers, lecturers, graduate students and students, as well as anyone interested in science in the field of railway transport.
біобібліографічний покажчик, бібліографічний покажчик, бібліографія, Пшінько Олександр Миколайович, биобиблиографический указатель, библиографический указатель, библиография, biobibliographic index, bibliographic index, bibliography, Pshinko Oleksandr Mykolaiovych, НТБ
Пшінько Олександр Миколайович : біобібліогр. покажч. / уклад.: Н. В. Покровська, О. О. Бура, М. М. Федорович. Дніпро : ДНУЗТ, 2021. 88 с. ISBN 978-617-7440-38-2.