Місія бібліотеки

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UKR: Розглянуто проблеми місії вітчизняних та іноземних бібліотек різних типів та видів. Підкреслено гуманізм бібліотечної професії.
RUS: Рассмотрены проблемы миссии отечественных и зарубежных библиотек разных типов и видов. Подчѐркнут гуманизм библиотечной профессии.
ENG: The report deals with the problems of the mission of native and foreign libraries of different types and kinds. The humanism of the library profession is emphasized.
В. Хміль: ORCID 0000-0003-4710-6681
бібліотека, місія бібліотеки, бібліотека як центр комунікацій, библиотека, миссия библиотеки, библиотека как центр коммуникаций, library, library mission, library as a center of communications, КФС
Хміль, В. В. Місія бібліотеки // Библиотека высшей школы на новом этапе развития социальных коммуникаций : материалы междунар. науч.-практ. конф., 24-25 окт. 2013 г. / М-во образования и науки Украины, Днепропетр. нац. ун-т ж.-д. трансп. им. акад. В. Лазаряна. - Днепропетровск, 2013. - С. 225-227.